سئو

معرفی بهترین افزونه سئو 2024 + معرفی 2 افزونه دیگر

معرفی بهترین افزونه سئو 2024

معرفی بهترین افزونه سئو وردپرس در سایت آماده : یکی از مزایای سایت های وردپرسی امکان نصب افزونه های مختلف بر روی آن است که درستمان را برایی وب مستری و کار با سایت آسان می کند از طرفی سئو سایت های وردپرسی به راحتی و با یک افزونه مدیریت می شود حال سوالی که پیش می آید این است که بهترین افزونه وردپرس برای سئو کدام افزونه است ؟ امروز در این مقاله قصد داریم تا افزونه های وردپرسی رو معرفی و بهترین افزونه سئو رو معرفی کنیم .

احتمال 80 درصدی دارد که شما زمانی که درباره  افزونه ها و ابزارهای ورد پرس  مطالبی را می خوانید ، با مقالاتی روبرو شوید که به جای دادن اطلاعات جامع ، چندین ابزار ها را با قابلیت های کاملا متفاوت به شما معرفی می کنند و به این صورت می باشد که شما در انتخاب یک افزونه از بین هزاران افزونه با قابلیت های به خصوص خودشان گیج و گمراه می شوید .

مهم ترین نکته این است که اگر به دنبال بدست آوردن بالاترین رتبه در جست و جوی کاربر هستید شما به ده ها و یا 100 ها افزونه اصلا نیازی ندارید تنها یک افزونه هم کار شما را راه می اندازد و می تواند موفقیت شما را رقم بزند .ما در ادامه قرار است به افزونه هایی مانند رنک مث ، یواست و سئو پرس و…. اشاره می کنیم و اگر در دنیای سئو تازه کار هستید قطعا شما برای راه اندازی سئو خود به این افزونه ها نیاز پیدا خواهید کرد .

معرفی بهترین افزونه سئو وردپرس : rank math

بهترین افزونه ای که می توانید برای سئو سایت تان استفاده کنید قطعا افزونه رنک مث است که امکانات بیشتری نسبت به افزونه های دیگر دارد . این افزونه نیز به دو صورت معمولی و پرو در دسترس است که نسخه معمولی کاملا رایگان بوده و نسخه پرو نیز به صورت پولی است .

این افزونه با نام افزونه قدرت شناخته شده است چرا که قدرت را از دست سایر افزونه های سئو وردپرس گرفته و در حال استفاده شدن در تمام سایت های دنیا می باشد ، این افزونه با نام افزونه ای شاهکار در میان کاربران شناخته شده است که بهترین امکانات مورد نیاز سئو کاران را در خود جای داده است . این افزونه را در پستی جداگانه معرفی و نحوه نصب و راه اندازی را توضیح داده ایم . معرفی افزونه رنک مث را در اینجا مطالعه کنید .

معرفی بهترین افزونه سئو رنک مث
معرفی بهترین افزونه سئو رنک مث

از این افزونه می توان به عنوان یک ابزار قدرتمند و کامل نام برد که کاملا برای بهینه سازی وب سایت های ورد پرسی برای موتور های جست و جو است ، این افزونه در زمینه یافتن بهترین کلمات کلیدی برای مطلب های سایتتان می تواند کمک کننده و مفید واقع گردد ، همینطور می توانید بهینه سازی مناسب برای آن انجام دهید .

این افزونه به شما یک قابلیت دیگری می دهد تا بوسیله این قابلیت مناسب در نظر گرفته شده در رنک مث ،  بتوانید متن ها و تصاویر را به شکل استانداردی برچسب گذاری کنید وهمینطورعواملی که تاثیر بسیار زیادی  بر سئو صفحه دارند ،  را هم  طی این روند مورد بررسی قرار دهید .

افزونه رنک مث یکی از افزونه های بهینه سازی برای موتورهای جست جو بر روی ورد پرس است وشما می توانید به صورت رایگان از امکانات خوب و ایده آلی که  این افزونه رنک مث به مشتریان خود ارائه می دهد ، استفاده کنید، همچنین به شما امکانات کنترلی خوبی در جهت انجام کار ها برای شما ایجاد می کند که بر همین اساس بدانید باید در کجا چه کارهایی را انجام دهید تا بیشترین بازدهی را داشته باشید

Yoast افزونه

مدیران وب سایت های مختلف برای آنکه بتوانند وب سایت های خودشان را برای موتور ها جستجو بهینه نمایند در این زمینه می توانند از ابزار های متنوع و کاربردی ای کمک بگیرند که افزونه یواست یکی از آنها می باشد ، در اینجا می توان به آن اشاره کرد که این افزونه یک راهنمای قابل اعتماد و بسیار کارآمد است که با عنوان یک راه گشای همه کاره در میان کاربران سئو شناخته شده است .

معرفی بهترین افزونه سئو یوآست
معرفی بهترین افزونه سئو یوآست

این افزونه مواردی که از نظر موتور های جستجو خیلی مهم هستند در محتوای شما بررسی می کنند و در انتها بعد از اتمام بررسی پیشنهاد هایی که می توانند محتواهای شمارا بهبود ببخشد به شما می دهد ، این پیشنهاد های داده شده کاملا پویا است و عمل بر اساس این پیشنهاد های می تاوند سئو شما را از لحاظ ساختاری بهبود ببخشد

البته خود افزونه از قوانین کاملا خاصی تبعیت می کند که همین تبعیت باعث می شود که مورد توجه خاصر ربات های گوگل و حتی کاربران قرار بگیرد ، به همین دلیل از محبوب ترین افزونه های ورد پرسی در جهت بهینه سازی سایت ورد پرسی یواست  می باشد ، چون به دلیل دارا بودن همچین ویژگی بسیار از افراد معیار ها وی انتخاب افزونه خود را تغییر می دهند

Seo press افزونه

افزونه سئوپرس یک افزونه سئو است و شما می توانید با کمک این افزونه یک برد بزرگ را برای وب سایت خود رقم بزنید ، اینطور که نتایج اول سایت را از آن خود بکنید ، شما می توانید با بررسی ویژگی هایی که این افزونه دارد به منحصربه فرد بودن آن در میان سایر افزونه ها پی ببرید ، امروز دنیایی سئو تبدیل به غولی غیر قایل پیس بینی شده است ، که خیلی از کاربران برای جذب بازید فراوان برای سایت خود اقدام به استخدام یک سئو کار حرفه ای می نمایند .

افزونه سئو پرس یکی از دیگر از پلاگین های سئو در ورد پرس محسوب می شود ، افزونه سئو پرس ، تمامی امکاناتی را که برای چک کردن و بهینه سازی سئو داخلی سایت لازم است را دارد ، می توان گفت که این امکانات بسیار گسترده و متنوع هستند و زمانی که از الفاظ تمامی بکار می بریم یعنی تمامی امکانات را دارد .

به همین دلیل سئو پرس گاهی تبدیل به بهترین انتخاب های شما  از میان سایر افزونه های می شود .و یک نکته مهم دیگر که اگر حتی اقدام به خرید نسخه پریمیوم سئو پرس بکنید قیمت این نسخه از سایر افزونه های سئو برای شما ارزان تر و با قیمت مناسب در می آید ، پس از لحاظ اقتصادی هم به صرفه ترین انتخاب در بین سایر افزونه ها است.

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *