content

تولید محتوا

محتوا ابزار جذب مخاطب برای سایت و اپلیکیشن ها است. در واقع اولین چیزی که در سایت شما سبب جذب مخاطب خواهد شد محتوا است.

محتوا یکی از مولفه های اصلی در ایجاد سئو SEO می باشد. محتوای بی هدف و بدون استراتژی چیزی جز سردرگمی برای کاربرانتان به ارمغان نخواهد آورد و در نهایت سبب فرار مخاطب خواهد شد. از این رو ما توصیه می کنیم کار را به کاردان بسپارید.

یکی از خدماتی که سایت آماده ارائه می کند، تولید محتوای سئو محور و ارائه استراتژی محتوا است. ما به همراهان خود این امکان را می دهیم که علاوه بر داشتن سایت از محتوای با کیفیت نیز بهره ببرند.

همکاران ما در بخش تولید محتوا، بصورت تخصصی  محتوای مورد نیاز شما را تولید خواهند کرد و خدمات و محصولات شما را به بهترین شکل به بازار معرفی خواهند کرد.

از ابتدای کار، تولید محتوای سایت خود را به ما بسپارید تا در کمترین زمان مخاطبان سایت خود را جذب نمایید.

تولید محتوا در سایت آماده

ارسال سایت برای بررسی تولید محتوا  تولید محتوا چیست؟

  تولید محتوا به مجموعه ای از متن ها، تصاویر، فیلم ها و چند رسانه ای های گفته می شود که حول یک موضوع اطلاعاتی را ارائه به مخاطبان ارائه می کند. محتوا می تواند بر اساس استراتژی های جذب مخاطب طراحی و پیاده سازی شود تا تاثیر بسیاری بر روی سئو ایجاد کند.

  تولید محتوا چه تاثیری بر روی سئو SEO دارد؟

  تولید محتوا یکی از مولفه های تاثیر گذار بر روی سئو است. تولید محتوای درست بر اساس سیاست رشد (استراتژی تولید محتوا) می تواند سئوی پایدار و در عین حال با اعتبار برایتان ایجاد نماید، پس از این رو تولید محتوا یکی از مهمترین عوامل موثر در سئو هست.

  چگونه سفارش تولید محتوا بدهم؟

  برای سفارش تولید محتوا در قدم اول باید از بخش ورود به پنل وارد پنل کاربری سایت آماده خود شوید اگر حساب کاربری در سایت اماده ندارید یک حساب کاربری ایجاد نمایید، در قدم دوم از طریق این صفحه فرم مربوطه را تکمیل نمایید، ما سایت شما را بررسی خواهیم کرد و سپس با شما تماس خواهیم گرفت.

  هزینه تولید محتوا چقدر است؟

  در تولید محتوا متنی هزینه ها بر اساس هر کلمه محاسبه می شود، در محتوای صوتی نیز هزینه ها بر اساس هر کلمه محسابه می گردد و در محتوای ویدئویی و موشن گرافی نیز بر اساس هر ثانیه هزینه ها محاسبه می شود شما می توانید لیست قیمت تولید محتوا را در صفحه قیمت های تولید محتوا  مشاهده نمایید.